Program „Pierwsza w życiu kolonoskopia”

Chcemy jak najszybciej uruchomić program „Pierwsza w życiu kolonoskopia ” i działać. Dlatego potrzebujemy Waszej pomocy! Dodaj swoją cegiełkę do programu.

Fundacja Zdrowy Brzuch powstała w 2021 roku.

Jako Fundacja Zdrowy Brzuch chcemy promować i normalizować profilaktykę jelita. Oraz pomagać ludziom zrozumieć i pokazać sposoby dbania o szeroko pojęte zdrowie.

Staramy się przede wszystkim edukować ludzi i pomagać im w sytuacjach, kiedy tej pomocy nie otrzymali.

Strach i niepewność to ostatnia rzecz, którą powinien czuć pacjent przed wejściem do gabinetu. A za pomocą Naszych filmów, wiedzy i zgromadzonych historii pacjentów pokazujemy, jak należy postępować przed, w trakcie i po badaniu.

Staramy się też trafiać do osób mniej zainteresowanych zdrowiem, zwłaszcza zdrowiem przewodu pokarmowego, żeby w porę uświadomić i ochronić ich przed przewlekłymi chorobami.

Uruchomienie programu “Pierwsza w życiu kolonoskopia” pomoże ludziom, których nie obejmuje refundacja na badanie kolonoskopii.

Może to być Twój syn, córka, mama, tata, dziadek, babcia… w skrócie każda osoba przed 45 rokiem życia a 65 rokiem życia, która nie miała jeszcze wykonanego badania kolonoskopii.

Kolonoskopia jest badaniem, który ratuje życie. Pomaga uniknąć wpływu raka jelita na Nasze życie.

Dzięki uruchomieniu programu będziemy mogli też stworzyć most między placówkami, które pomagają leczyć, diagnozować i wspierać Was i Waszych bliskich w procesie rehabilitacji oraz poprawy fizycznego i psychologicznego zdrowia.

Jeśli zdrowie Twoje i Twoich bliskich nie jest ci obojętne, to zachęcamy do wpłat!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *